Аксесуари для риболовлі
Аксесуари для риболовлі: все для комфорту та ефективності
Рибальське приладдя - це невід'ємна частина спорядження рибалки, яка дозволяє зробити процес лову більш комфортним та ефективним. До приналежностей відносяться різні пристрої та інструменти, які використовуються для зберігання, транспортування, монтажу снастей, а також для лову риби та інших цілей.
Купити в Україні аксесуари для риболовлі можна за прийнятними цінами у нас.
Про важливість аксесуарів можна сказати таке. Автор, вирушаючи на
рибалку за карасями на найближчий ставок у місті, бере з собою єдину вудку, що важить близько 300 грамів, та сумку, що важить близько 3 кг. У ній
знаходиться стільчик, садок, запасні оснастки, термос, коробочки з насадками, пристосування для підгодовування, парасолька та багато іншого, що можна
купити порівняно недорого. І немає жодного предмета звідти, який би не використовувався. У спорядженні рибалки саме аксесуари займають більшу частину
простору.
Види аксесуарів для рибалки
- Сумки, чохли та коробки – дозволять зберігати снасті в порядку та запобігти їх ушкодженню. Найважливіший вид оснастки, необхідний завжди.
- Підставки. У будь-якому виді лову будуть корисні, бувають потрібні різні типи і форми, продаж їх представлений у широкому асортименті. В описаному раніше випадку при лові карасів у місті на одну вудку береться 3-4 підставки: одна під комель вудилища, одна або дві - щоб можна було перезакидати і класти ліворуч чи правіше, і ще одна - для встановлення садка. Навіть для ходового лову спінінгом підставка необхідна: щоб поставити вудлище, коли потрібно перев'язати оснащення, скористатися кішкою або відчепом, зняти рибу, яка дуже глибоко заковтнула насадку. Є підставки і для зберігання, і для лову з човна, наприклад тролінгом.
- Пристрої для сигналізації клювання. Зазвичай сигналізація про клювання закладається в снасть, але іноді, наприклад, у донечному або короповому лові, це окремий пристрій. Часто сигналізатор використовують додатково, а в нічному лові не обійтися без світлячків. Коштують вони дешево.
- Пристосування для зберігання упійманої риби. Можуть бути різного розміру, типу з різних матеріалів.
- Елементи для виготовлення рибальських снастей. Іноді вони бувають потрібні вдома, адже на риболовлю зазвичай беруть готові заготовки чи оснастки. Тим не менш, завжди потрібно брати з собою ножиці, петлевяз, голку для розплутування вузлів, та якісь інші пристрої, які можуть допомогти.
- Інше приладдя. Сюди можна віднести пляшку для води (на рибалку обов'язково брати з собою питну воду і іноді воду для миття рук, якщо збираються обідати на водоймі), окуляри та біноклі, ліхтарики, лампи, портативні відра для різних цілей, глибиноміри, термометри та інші необхідні речі.
Мінімальний список необхідного
Список необхідного рибальського приладдя залежить від виду риболовлі та умов, в яких вона здійснюється. Для рибалок-початківців можна порекомендувати наступний список:
- Сумки, чохли для снастей, коробки для різних цілей це найважливіший аксесуар, який дозволить вам зберігати все необхідне для риболовлі в одному місці. У тому числі й будинки.
- Підставка для снасті. Багаторазово підвищують комфорт риболовлі, покращують безпеку вудилища. Підставок має бути з великим запасом, особливо для стаціонарної нічної риболовлі.
- Садок, кукан, кошик, ящик для спійманої риби. Якщо мають намір зловити рибу, то обов'язково її потрібно десь зберігати. Купити садок чи кукан має кожна людина, яка вважає себе риболовлею – збирати рибу в поліетиленовий пакет і не практично, і неповажно до неї.
- Петлевяз, екстрактор, голка для розплутування вузлів, ножиці - потрібні для того, щоб виготовляти оснастки, в'язати та ремонтувати їх прямо на місці лову. Коштують вони порівняно дешево. Ніж - необхідний аксесуар для риболовлі та відпочинку. Він допоможе розчистити віконце в кущах або очеретах, якщо берег зарослий, підготувати зручний майданчик для лову, або застосувати його для нарізки розтопки для багаття, відкриття консервів, інших корисних речей.
- Термос або пляшка для води - це незамінна річ на риболовлі, яка допоможе вам вгамувати спрагу.
- Сидіння. Має бути хоча б у вигляді пристібної пінки. Стояти багато годин на ногах нудно, і хочеться хоча б іноді посидіти. А для риболовлі стаціонарної це обов'язковий елемент, і він має бути не лише компактним, а й комфортним.
Цей список допоможе вам вибрати необхідне рибальське приладдя для початку. З досвідом ви можете додавати в свій набір нове приладдя, яке буде відповідати вашим потребам і перевагам.